Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small skBauer Vapor X800 Sr

holene veľ.15, 16

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena40,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť
Popis

Novinka sezóny 2016/2017. Hokejové chrániče holení BAUER VAPOR X800 sú určené pre amatérskych až poloprofesionálnych hráčov. Spájajú dobré ochranné prvky s pohodlím, dovoľujú individuálne prispôsobenie a nastavenie pre každého hráča navyše za veľmi priaznivú cenu.

Charakteristické vlastnosti produktu a použité technológie:

Anatomicky flexibilný chránič segmentovej konštrukcie pre dokonalé usadenie na telo, vďaka FREE FLEX technológií plne pohyblivý čo umožňuje zvýšený rozsah pohybu bez akéhokoľvek obmedzenia pre zdokonalený výkon na ľade

Veľmi pohodlná a odnímatelná vnútorná vložka zo špeciálnej peny zabezpečuje výborné uloženie nohy v chrániči a vysoké pohodlie.

Vákuovo vytvorené rebrované prelisy na vonkajšej strane skeletu perfektne pohlcuje nárazovú energiu a zabezpečujú výborný rozptyl sily úderu.

Zosílená ochrana stehna Mid - density foam - penovým materiálom strednej hustoty. 

Bočná ochrana kolena zo špeciálneho penového materiálu strednej hustoty Mid - density foam s vložkami maximalizujú ochranu kolena pri nárazoch a zároveň poskytujú vynikajúci voľný rozsah v pohybe.

Rozšírené chrániče lýtok zo špeciálneho penového materiálu strednej hustoty Mid – density foam. Chránič poskytuje dostatočnú pohyblivosť a ochranu.

Kvalitná vodoodpudivá podšívka Hydrophobic mesh, ktorá efektívne odvádza pot a telesnú vlhkosť a udržuje tak chránič ľahký.

Rýchle, pohodlné a spoľahlivé zapínanie vďaka dvom pásom so suchým zipsom.