Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small skBauer Vapor X900 Sr

holene veľ. 14,16

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena70,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť
Popis

Novinka sezóny 2016/2017. Hokejové chrániče holení BAUER VAPOR X900 sú určené pre profesionálnych hráčov. Skvelé padnúce chrániče dovoľujú vynikajúce individuálne prispôsobenie a nastavenie pre každého hráča.

Charakteristické vlastnosti produktu a použité technológie:  Anatomicky flexibilný chránič segmentovej konštrukcie pre dokonalé usadenie na telo, vďaka FREE FLEX technológií plne pohyblivý čo umožňuje zvýšený rozsah pohybu bez akéhokoľvek obmedzenia pre zdokonalený výkon na ľade

Skvelá, veľmi pohodlná a odnímatelná vnútorná vložka zo špeciálnej peny zabezpečuje vynikajúce uloženie nohy v chrániči a vysoké pohodlie.

Vlnito rebrované prelisy na vonkajšej strane skeletu zabezpečujú výborný rozptyl sily úderu. Ochranné vrstvy tvorí vynikajúci a ľahký materiál VENT ARMOR COMPOSITE, ktorý perfektne pohlcuje nárazovú energiu.

Zosílená ochrana stehna HD foam - penovým materiálom vysokej hustoty. 

Pohodlné uloženie kolena vďaka predtvarovanému profilu vložky. Bočná ochrana kolena zo špeciálneho penového materiálu strednej hustoty s plastovými vložkami maximalizujú ochranu kolena pri nárazoch a zároveň poskytujú vynikajúci voľný rozsah v pohybe.

Rozšírené chrániče lýtok s ľahkými odolnými výstužami zo špeciálneho penového materiálu Aerolite™ Technology. Materiál ponúka profesionálnu úroveň ochrany pri súčasnom znížení hmotnosti o 30% oproti tradičnej HD pene Perforovaný chránič pre zníženie hmotnosti, lepšiu cirkuláciu vzduchu a obmedzenie potenia. 37,5™ Technology - podšívka skvelé odvádza vlhkosť, pomáha regulovať telesnú teplotu,  päťkrát rýchlejšie odparuje pot ako podobne textílie a zabraňuje hromadeniu pachov. Samozrejmosťou je antibakteriálna vrstva.

Rýchle, pohodlné a spoľahlivé zapínanie vďaka pásom so suchým zipsom, upevňovací pás ANCHOR STRAP vyrobený zo špeciálnej flexibilnej sieťoviny, ktorá je vzdušná, znižuje potenie, zabraňuje zarezávaniu a hlavne bráni nežiaducemu pretáčaniu.