Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small skBauer Vapor X900 SR

lakte veľ. M

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena63,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť a farba
Popis

Novinka sezóny 2016/2017. Hokejové chrániče lakťov BAUER VAPOR X900 sú určené pre profesionálnych hráčov. Skvelé padnúce chrániče dovoľujú vynikajúce individuálne prispôsobenie a nastavenie pre každého hráča.

Anatomicky tvarovaný chránič multisegmentovej konštrukcie pre dokonalé usadenie na telo, vďaka FREE FLEX technológií plne pohyblivý čo umožňuje veľký rozsah pohybu bez akéhokoľvek obmedzenia

Aerolite™ Foam Technology – výstuže na bicepsu a predlaktí maximalizujú ochranu pri nárazoch a zároveň poskytujú vynikajúci voľný rozsah v pohybe. Tvarované plastové vložky posilňujú ochranu na predlaktí. Profesionálnu úroveň ochrany pri súčasnom znížení hmotnosti o 30% oproti tradičnej HD pene.

Dvojdielna konštrukcia klbového závesu maximalizuje mobilitu spolu s bočným pohybom. 37,5™ Technology - podšívka skvelé odvádza vlhkosť, pomáha regulovať telesnú teplotu, päťkrát rýchlejšie odparuje pot ako podobne textílie a zabraňuje hromadeniu pachov. Samozrejmosťou je antibakteriálna vrstva.

Rýchle, pohodlné a spoľahlivé zapínanie vďaka trom flexibilným pásom so suchým zipsom, stredový upevňovací pás ANCHOR STRAP vyrobený zo špeciálnej flexibilnej sieťoviny, ktorá je vzdušná, znižuje potenie, zabraňuje zarezávaniu a hlavne bráni nežiaducemu pretáčaniu.