Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small sk

Eshop je certifikovaný:

logo web blackCCM Tacks 5092 JR

ramená veľ. S, M, L

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena50,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť
Popis

Ramená CCM Tacks 5092

Nová ramená CCM Tacks 5092, ako aj celá nová rada CCM Tacks, je oveľa viac anatomičtěji stavaná na telo než napríklad predošlé ramená CCM Tacks 4052. Čo samozrejme nie je na škodu. "Päťdesiat deväťdesiat dvojky" totiž plne obejímají celé telo a komfort je tiež o stupienok vyššie.

Ako sme už zvyknutí, tak firma CCM nerobí žiadne prehnane veľké chrániče v oblasti ramien. Skôr menšie, ale o to viac učinejšiu čo do ochrany sa týka. Sú skvele anatomicky tvarované a nikde neprekážajú. Kombinácia pružného a tvrdého plastu spolu s penou je osvedčenou kvalitou, ktorá zaistí dostatočnú ochranu pre Váš amatérsky hokej.

Čo sa týka hrudníka a chrbta, tak CCM to v skratke nazýva "plávajúce" chrániče. Znamená to, že na hrudníku a chrbtici, sú iba na troch bodoch chytené plastové chrániče pre ochranu. Opäť sa jedná o tepelne tvarovaný plast a penu.

Oproti predchodcovi, CCM Tacks 4052, sú CCM Tacks 5092 viac strihané na telo. Je to aj tým, že výstelky v podobe malých trojuholníkov sa zväčšili, tým pádom zaberú viac miesta a ramená viac "leží" na tele. Zapíname pomocou dvoch pásikov na hrudníku, na rukách sú dĺžkovo nastaviteľné chrániče- taktiež na suché zipsy.