Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small skBauer Supreme S180 JR

juniorská compos. hokejka ľavá - 52 flex,ohyb P14, P88

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena75,00 €
Zľava
Suma DPH
Hokejky
Veľkosť
Popis

Novinka pre sezónu 2016/2017. Kompozitová hokejka BAUER SUPREME S180 GRIPTAC junior je novinka modelovej rady SUPREME určená pre profesionálnych hráčov. Hokejka Bauer Supreme S180 Griptac naväzuje na model 180 .TechnológiaMPK - Maximum Power Kick.

Supreme Power Shaft - hranatý shaft s obojstranne konkávny prehnutím je na tejto hokejke inovovaný a to navýšením vrstiev materiálu čím je tuhší. Táto inovácia zlepšuje profil ohybu Amplified Mid-Kick a zároveň minimalizuje vychýlenie shaftu pri tvrdej strele, optimalizuje prenos energie a zároveň navyšuje torznú tuhosť čepele potrebnú pri presných strelách a prihrávkach.

Maximum power Kick (MPK) - úplne nová geometria zúženia s nižším zúženým začiatkom pre maximálny výdaj energie s minimálnym úsilím, a to vďaka použitia tuhšej spodnej časti shaftu (rukoväte), ktorá posúva kick point (strelný bod) vyššie. Týmto sa vytvára hokejka, ktorá ma ľahký náprah, dokonalý pre silnú strelu príklepom. Táto hokejka je ideálna pre hráčov, ktorí sa plnou váhou opierajú do svojich striel.

BimaX 3K carbon - čepeľ je vyrobená technológiou Aero Foam 3 obalená patentovaným BimaX 3K uhlíkových vlákien, ktoré zaručuje vysokú odolnosť a životnosť. BimaX 3K je plochejšia väzba, ktorá ponúka o 27% väčšiu pevnosť v ťahu.

Premium 3K carbon - materiálové zloženie shaftu z odolných karbónových vlákien pre vynikajúcu citlivosť a ľahký pocit.

Pure Shot Blade Profile - rozšírenie krčku v mieste spojenia bladu a shaftu redukuje torzné vychyľovanie. Čepeľ si drží tvar čo umožňuje lepšie kontrolovaťa zacieliť strelu. Čepeľ je vyrobená technológiou Aero Foam 3, ktorá zaručuje vysokú odolnosť a životnosť.

Tactile - úplne nová anatomický tvarovaná textúra je strategicky umiestnená na spodných hranách shaftu tak, aby sa zvýšila priľnavosť bez obmedzenia pohybu ruky. Vynovená rozteč a výška hrebeňa poskytuje prirodzený pocit, ktorý presahuje tradičné umiestnený TAC-SPIRAL.

Griptac - pogripovaná textúra shaftu zabezpečuje istotu úchopu pri akomkoľvek pohybe