Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small skHokejka Bauer Supreme S160 INTERMEDIATE

compos. hokejka - ľavá, pravá - 67 flex ohyb P88

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena50,00 €
Zľava
Suma DPH
Hokejky
Popis

Novinka pre sezónu 2016/2017. Kompozitová hokejka BAUER SUPREME S160 GRIPTAC je základný model rady SUPREME určený pre rekreačných a amatérskych hráčov.Hokejka Bauer Supreme S160 Griptac naväzuje na úspešný model Supreme 160.

Supreme Power Shaft - Kompozitový shaft ma obojstranne konkávny profil so štvorcovým zaoblením rohov čo umožňuje maximálny cit a silu pri držaní hokejky.

Mid-Kick point kombinuje dva rôzne stupne tvrdosti shaftu – tvrdšia v dolnej časti spoločne s mäkkšiou časťou v strede shaftu. Ideálne pre hráčov, ktorí sa ťažko opierajú do strely s príklepom, alebo chcú strieľať zápästím bez námahy.

Supreme Power Taper- väčšie zúženie profilu smerom ku krčku zvyšuje torznú tuhosť hokejky, zabraňuje nechcenému stočeniu hokejky čo výrazne zvyšuje presnosť pri strelách a prihrávkach. Krčok má tak rozmer 0,520 oproti bežnému rozmeru 0,620.

Carbon basket weave blade construction - hokejka pri ktorej je viditeľne použité karbónové vlákno v čepeli. Znižuje celkovú hmotnosť a zvyšuje bod vyváženia.

Griptac - Pogripovaná textúra shaftu zabezpečuje istotu úchopu pri akomkoľvek pohybe.