Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small sk

Eshop je certifikovaný:

logo web blackBauer VAPOR X500 S-17 Junior

juniorské korčule veľ. č 4,5EE č. 5EE,

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena100,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť
Popis

Za dobrú cenu dostanete dostatok kvalitnej hudby pre váš hobby hokej. Skelet je tvorené z tuhého a anatomicky tvarovaného plastu, ktorý nohu nielen podrží, ale tiež ochráni. Tieto korčule sú ideálne pre dynamické korčuľovanie, ak do toho chcete šliapnuť a súperom zmiznúť z očí.

Vnútorná stielka

Kvalitné mikrovlákno - overenú kvalitu, na ktorú sme zvyknutí. Pohodlné a zároveň rýchle sušenie aj pri náročných hrách. Okrem jednej vrstvy po celom obvode korčule, tak v oblasti členku, kde sú korčule Bauer Vapor X500 najviac cítiť, je jedna vrstva ešte naviac. Takže sa nemusíte obávať tlačenia z tvrdého jadra korčule. Pokiaľ Vám korčule nesadnú hneď, tak je možné ich nechať tepelne vytvarovať.

Holder TUUK Lightspeed Edge + runner TUUK Super Stainless Steel

Korčule Bauer Vapor X500 sú osadené holdery TUUK Lightspeed Edge, ktoré sú o 3mm vyššie, než predchádzajúce korčule Bauer so starším typom holder - Lightspeed 2 (uchytenie bolo vnútri plastu pomocou skrutky a matice) a preto korčule Bauer Vapor X500 Vám dovolí ísť do väčšieho náklonu Na ľad bez toho, aby ste sa museli starať o to, aby ste si skĺzli korčule. Runner TUUK Super Stainless Steel je uchytený v korčuliach Bauer Vapor X500 pomocou poistky na päte, čo umožňuje rýchlu výmenu zlomeného nože behom pár sekúnd. Runner TUUK Super nehrdzavejúca oceľ je z nehrdzavejúcej ocele. Podrážka je vyrobená z pevného plastu. Tu musíte dbať taky na ochranu korčúľ - po každom výkone vytiahnite vložky a korčule nechajte voľne vyschnúť.  

Pro koho bych brusle Bauer Vapor X500 doporučil: hobby hráči, mladší hráči - pravidelné hraní    

Tepelné tvarování:

Ano

Podrážka:  TPU tvrzený plast

Holder

TUUK Lightspeed Edge

Runner

TUUK Super Stainless Steel