Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small sk

Eshop je certifikovaný:

logo web blackCCM JetSpeed FT370 Senior

korčule veľ. 8EE,9D,

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena190,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť
Popis

korčule CCM JetSpeed ​​FT370 majú nylonovú kostru spojenú s kompozitnými vláknami. Tento skelet je celkom unikátny, ale skvelý zároveň. Už predchodcovia, korčule CCM JetSpped 280, sa tešili veľkej obľube, však FT370 na tom budú si myslím ešte lepšie. Pevná škrupina, ktorá drží vaše nohy pevne ukotvené v korčuliach a môžete sa na ňu oprieť ako Connor McDavid.

Tvarovanie za tepla je samozrejmosťou

Je to rok, odkedy hokejové korčule reagujú na vašu teplotu a pot, ako sú, takže sa od seba trochu líšia. Napriek tomu, ak nemáte, môžete tieto korčule korčuľovať aj v hokejovom hokejku. Vnútorná výstelka je vyrobená z kvalitnej mikrovlákna, ktorá je veľmi pohodlná a rýchlo sa vysúva súčasne. Členkový kĺb, ktorý je niekedy prekážkou, sa znásobuje ešte väčším komfortom. Celá škála korčúľ CCM JetSpeed ​​je oveľa anatomicky tvarovaná na nohách, takže nie je priestor na extra priestor a nohy sú úplne vyzdvihnuté. Tieto jazyky majú hrúbku 7 mm, takže sú pohodlné a zabraňujú nepríjemnému strihu šnúr.

Držiak Speedblade 4.0 + bežec Speedblade z nehrdzavejúcej ocele

Vysokokvalitná kalená Speedblade 4.0 skelet spojená s dvoma skrutkami s bežcom z ušľachtilej ocele Speedblade Stainless Steel = záruka kvality. S nitmi sú držiaky niťované na pevnú, tepelne tvarovanú plastovú podrážku.