Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small sk

Eshop je certifikovaný:

logo web blackCCM Super Tacks Senior

korčule veľ. 6D

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena380,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť
Popis

Korčule CCM Super Tacks

MONO FRAME 360

V čom sú korčule CCM Super Tacks na prvý pohľad odlišné od ostatných korčulí celkovo? Sú z jedného kusu. Chýba tu totiž, ako sme zvyknutí už od čias, keď Wayne Gretzky hral ešte za mlada hokej za domom na umelo vytvorenom ľadu, podrážka. Áno, čítate správne - korčule CCM Super Tacks nemajú podrážku. V čom je výhoda? Korčule sú ľahšie a prenos energie z nôh do korčúľ je oveľa jednoduchšie a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Keď k tomu pripočítame, že korčule CCM Super Tacks sú materiálovo celé z carbonu, tak nevidím na trhu lepšie hokejové korčule než CCM Super Tacks. Práve vďaka carbonovým vláknam sú korčule CCM Super Tacks tak ľahké, tuhé, pružné a takmer nezničiteľné.

Výstelka TotalDri s Durazone vložkami

Vnútorné výstelky, mimo veľmi pekný a nápaditý žltý dizajn, sú príjemné na nohe a skvelé vystužené pre Vašu ochranu a komfort. Korčule CCM Super Tacks majú skelet aj vnútorné stielku topánky odlišnú od ich predchodkýň, korčúľ CCM Tacks. Korčule CCM Super Tacks sú oveľa viac anatomicky tvarované a plne objímu Vaše chodidlo. Teda vám nikde nevznikne voľné miesto medzi chodidlom a korčuľami. Opäť sa budem opakovať, ale je to to najlepšie pre maximálne zrýchlenie a prenos energie z nôh do korčúľ CCM Super Tacks. Tým, že korčule CCM Super Tacks sú najvyšším modelom, tak odvod vlhka a tepla je na najlepšej úrovni, aby ste mali nohy stále v suchu a korčule boli za pár hodín zase pripravené na hru.

Podrážka

U každých korčulí píšem niečo o ich podrážkach, ale vzhľadom k tomu, že korčule CCM Super Tacks sú tzv. One piece, čiže z jedného kusu, tak tu nie je očem písať. Korčule CCM Super Tacks sú z jedného kusu bez podrážky a celý skelet je z carbonových vlákien.

Holder Speedblade 4.0 + runner Speedblade Black