Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small skHokejové rukavice BAUER Nexus N7000 SR

rukavice veľ.14 červeno-biele

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena55,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť
Popis

Novinka sezóny 2016/2017. Hokejové rukavice BAUER Nexus N7000 sú určené pre pokročilých a amatérskych hráčov. Rukavice klasickej konštrukcie s voľným strihom manžety pre maximálnu voľnosť pohybu poskytujú viac priestoru pre prsty, chrbát ruky aj zápästia.

Chrbát ruky je rozčlenený do viacerých dielov tak, aby sa maximálne zvýšila pohyblivosť ruky a dosiahla lepšia integrácia medzi rukou a hokejkou.

Vonkajší materiál Stretch Nylon dodáva rukavici lepšiu pružnosť, odolnosť a ľahkosť.

Vonkajšiu ochranu ruky zabezpečuje pena a vložené plastové diely z PE materiálu, ktoré poskytujú výbornu ochranu proti úderom a zásahom puku. Ľahká vnútorná pena lemujúca manžetu a palec poskytuje výbornú ochranu, znižuje hmotnosť celých rukavíc.

Chránič palca Flex Lock Thumb dvojdielna konštrukcia poskytuje výbornú ochranu a flexibilitu.

Dvojčlánkové prsty zabezpečujú vynikajúci cit v ruke, prsty sa môžu plynulejšie pohybovať, lepší a pevnejší úchop na shafte a dokonalá kontrola hokejky.

Odolná dlaň vyrobená z Ivory Nash materiálu poskytuje jemný cit na hokejke s výbornou trvanlivosťou. Na exponovaných miestach dlane je navyše použitá ďalšia vrstva materiálu, ktorá výrazne zvyšujú trvanlivosť.

Vnútorná podšívka je z hydrofobného materiálu, ktorý efektívne odvádza vlhkosť, prebytočné teplo a udržuje vaše ruky v suchu.

Anatomicky tvarovaná multisegmentová manžeta  zápästia Pro s logom Bauer zabezpečuje vynikajúce ochranu a maximalizuje mobilitu bez obmedzenia.