Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

www.heureka.sk

Eshop je certifikovaný:

logo web black

Chrániče Ramien Bauer Vapor X2.9 sr

ramená veľ L

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena60,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť a farba
Popis

Novinka sezóny 2020/2021. Hokejové chrániče ramien BAUER S20 VAPOR X2.9 Senior sú určené pre amatérskych hráčov. Skvelé padnúce chrániče dovoľujú individuálne prispôsobenie a nastavenie pre každého hráča a pomôžu dosiahnuť maximálny výkon z každého pohybu.

Veľmi ľahká segmentová konštrukcia pre dokonalé usadenie na telo bez akéhokoľvek obmedzenia pohybu.
X-Lite Shield a Flexcell Foam – poskytujé dokonalú ochranu hrudnej kosti a prednej časti hrudníka. Tieto materiály maximalizuju ochranu tela pri nárazoch a zároveň poskytujú vynikajúci voľný rozsah v pohybe. Ochranu ramien tvorí tvarovaný MD materiál s nízkym profilom.
Nová ochrana v oblasti rebier a obličiek za použitia perforovanej comfort Flexcell Foam, oblasť chrbtice chránená integrovanou MD penou,ktorá je posilnená tvarovanými vložkami pre ešte lepšiu ochranu.
Anatomicky tvarované chrániče bicepsov z MD Foam konštrukciou vyplnenou PE tvarovanými vložkami zabezpečujú vynikajúcu ochranu. Chrániče sú výškovo nastaviteľné pre individuálne prispôsobenie každého hráča.
Sublimovaná podšívka THERMO MAX odpudzuje telesnú vlhkosť, udržuje tak chránič ľahký a zabraňuje hromadeniu pachov a plesni.
Odnímateľný chránič brucha z HyperLite penového materiálu.