Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small sk

Eshop je certifikovaný:

logo web blackBauer NEXUS 2N PRO S18 JR

juniorská hokejka, ľavá, 50 flex ohyb P92, ľavá, 40 flex ohyb P92

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena120,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť
Popis

Hokejka kategórie Junior v tvrdosti 50. Výška hokejky je 137 cm.

Hokejka 2N PRO je tu, aby tí uľahčila hru!

Veľmi obľúbený top model hokejky Nexus 1N sa dočkal svojho nástupcu a to modelu Nexus 2N PRO !

Nejedná sa však len o zmenu dizajnu a názvu, ale o zásadné technologické vylepšenia, ktoré vedie k tomu, že strieľanie gólov pre teba nebolo nikdy jednoduchšie!

Poďme sa pozrieť na jednotlivé nové technológie bližšie.

ACL (Advanced Carbon Layering)

Použitie ľahších karbónových vrstiev než pri modeli 1N dovolilo použiť pri výrobe viacerých týchto komponentov pri výrobe čepele hokejky 2N PRO. Viac vrstiev znamená aj väčšie prepletenie jednotlivých karbónových vlákien, čo vedie k vylepšenému absorpciu nárazov, ktorým čepeľ čelí počas hry.

Hlavným benefitom tejto konštrukcie je redukcie váhy čepele pri zachovaní jej odolnosti. Ľahšie čepeľ sa rýchlejšie nabije - prepne pri strele a vďaka tomu z nej puk vyletí oveľa rýchlejšie.

Pri laboratórnom porovnaní s modelom 1N bolo namerané, že hokejka 2N PRO strieľa o 15% rýchlejšie pri strele príklepom ao 12% rýchlejšie pri strele švihom.  

R-LITE systém čepele

Inovatívny spôsob konštrukcie čepele, kedy tvrdšie jadro čepele, ktoré je veľmi dobré pre rýchlosť strely, bolo potiahnuté špeciálnou ultraľahkou penou s pogumovanou reaktívny vrstvou, ktorá čepeľ zmäkčí, čo zlepšuje jej vlastnosti pri vedení puku. Spojíme Ak všetky tieto jednotlivé časti dokopy získame tak skvelú čepeľ, ktorá je ľahká, rýchla pri strele a zároveň má hráč výborný cit pre puk.  

DURAFLEX lepidlo

Inovatívny typ lepidla použitý na shaftu hokejky, ktorý má nielen skvelé vlastnosti podporujúce odolnosť, ale novo má aj pozitívny vplyv na prehnutie hokejky, čo je unikátna vlastnosť, ktorú nenájdeme na žiadne konkurenčné hokejke. Lepšie prehnutie hokejky prináša hráči rýchlejšie a tvrdšie strelu.

Rovnako ako na modeli Nexus 1N , tak aj hokejka 2N PRO je vyrobená naozaj z jedného kusa teda technológiou MONOCOMP, ktorá maximalizuje prenos energie zo shaftu do čepele.

Samozrejmosťou u top modelov Bauer, teda aj hokejky 2N PRO je použitie patentovaného karbónu Textreme®, ktorý je v porovnaní s 12 K karbónom používaným u top modelov konkurencie, o 20% ľahší ao 20% lepšie sa vysporiadava s nárazmi, ktorým hokejka čelí počas hry .

Rada hokejok Nexus na čele s top modelom 2N PRO alebo skôr 1N je charakteristická svoju univerzálnosťou a výbornými vlastnosťami pri strele bez ohľadu na pozíciu rúk na shaftu. Toho je docielené technológiou shaftu Sweet-Spot, ktorá je navrhnutá pre efektívny prenos energie z napružené do strely, ktorý reaguje aj na nižšiu pozíciu rúk pri strele. Vďaka tomu vystrelíte presne a tvrdo aj v nie celkom optimálnym postoji napríklad pri osobnom súboji.