Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small sk

Eshop je certifikovaný:

logo web blackBauer Supreme 2S Pro S19 SR

compos. hokejka - ľavá 70 flex ohyb P92

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena145,00 €
Zľava
Suma DPH
Hokejky
Popis

Odolnosť, výkonosť a sila. Hokejka Supreme 2S PRO to je správna voľba pre tvoju doposiaľ najtvrdšie strelu.

Hokejky z radu Supreme boli opäť navrhnuté s jasným cieľom a to tak, aby bol hráč schopný vystreliť čo najtvrdšie možnú strelu a to vďaka unikátnej technológii Maximum Power Kick. Oproti predošlým modelom došlo k predĺženiu bodu ohybu hokejky, čo sa prejaví pri strelách švihom a golfákem, kedy je hokejka viac variabilný s ohľadom na pozíciu rúk pri strele.

Predĺženie bodu ohybu sa prejavilo aj v rýchlosti "nabitie" hokejky pri strele, kedy pri strele golfom dôjde k nabitie o 5% a zápästím o 4% rýchlejšie pri porovnaní s modelom Supreme 1S.

Oprite sa poriadne do svojich striel bez toho, aby ste museli mať obavy o vašu hokejku a to vďaka inovatívnemu lepidlu DuraFlex, ktoré najlepšie zjednocuje protichodné vlastnosti a to pružnosť, ktorá je nutná pre prehnutie hokejky a odolnosť, vďaka ktorej hokejka dlhšie vydržia.

Váha hokejky bola redukovaná o 8 gramov oproti modelu Supreme 1S bez toho by to poznamenalo životnosť hokejky, tohto bolo dosiahnuté vďaka použitiu patentovanej technológie nanášania karbónových vlákien Advanced Carbon Layering.

Mäknutie čepele je nežiaduci jav s ktorým sa už stretol nejeden hráč. Toto mäknutie má svoj pôvod v jadre čepele, kde počas hry dochádza k mikrotrhlinám, ktoré sa postupom času rozširujú a tým dochádza k už spomínanému vyměknutí čepele. V reakcii na to vo vývojovom centre značky Bauer v kanadskom Blainville vymysleli unikátny systém extrémne stlačenej gélové výplne v jadre čepele - Renew Core Technology. Ak dôjde v čepeli k mikroprasklín tento stlačený gél ju ihneď vyplní a tým zabráni jej rozšírenia. Vyměklá čepeľ je teda minulosťou a vy môžete páliť strelu po strele rovnako tvrdo ako s novou hokejkou.

Ako všetky top modely hokejok Bauer, tak aj hokejka Supreme 2S PRO je vyrobená technológiou MONOCOMP, teda ako jediná na trhu sa môže pochváliť tým, že je vyrobená naozaj z jedného kusa a čepeľ nie je k shaftu nijako lepená. Vďaka tomu nedochádza k žiadnym stratám energie počas strely, teda všetka sila vložená do strely prenikne až do puku, ktorý poletí takou rýchlosťou, že sa zastaví až v súperovej bráne.