Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small sk

Eshop je certifikovaný:

logo web blackBAUER Supreme S140 youth

detské korčule veľ. Y6

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena40,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť
Popis

Bauer Supreme S140

Premium nylon

Vysoko kvalitný technický nylon, z ktorého sa vyrába korčule Bauer Supreme S140, bude vyhovovať len náročným ľadovým korčuliarom alebo začínajúcim hokejistom. Kolieskové korčule Bauer Supreme S140 (Detské) nie sú určené pre bežný ľadový hokej. Pravidelné používanie nebude trvať dlhú dobu a dostať ranu nafukovacie je zranenie.

Podšívka z mikrovlákna Ľahké a priedušné mikrovlákno, ktoré sa nachádza vo vnútri kolesa Bauer Supreme S140 Youth, je dobre vetrané a je niekoľko hodín suché. Navyše je pohodlné na nohe a v porovnaní so staršími modelmi je o niečo pevnejšia a kompaktnejšia.

TPR plast v podrážke

Podošva je vyrobená z tvrdeného plastu, čo bude stačiť na prekonanie akéhokoľvek korčuliara predtým, než sa dostanete na verejné korčuľovanie. Je to svetlo, takže do svojej rýchlosti pridáte ďalšie percento.

Držiak TUUK Lightseed PRO + Runner TUUK z nehrdzavejúcej ocele

Bauer Supreme S140 Youth sa mení v oblasti držiteľov. Držiak TUUK Lightspeed PRO už nie je vymeniteľnou poistkou, takže je v ňom umiestnený bežec TUUK z nehrdzavejúcej ocele. Takže ak zlomíte bežca, musíte s bežecom zmeniť skateboard Bauer Supreme S140 Youth.