Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small sk

Eshop je certifikovaný:

logo web blackCCM JetSpeed FT380 JR

juniorské korčule veľ. 5D

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena150,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť
Popis

Korčule CCM JetSpeed FT380 

Kompozitná škrupina

Trendom posledných rokov je, že novšie korčule, aj keď majú iba strednú triedu, majú prvky vyšších modelov. Toto potvrdzuje aj korčule CCM JetSpeed ​​FT380. Oveľa tuhšie skelet s ešte viac zložené vlákno ako predtým. Ktorá je veľmi dôležitá, pretože kompozit udržuje vaše nohy fixované v korčuliach a môžete sa sústrediť len na samotnú hru. Okrem toho, ak dostanete puf, nemusí to byť návšteva lekára.

Tepelne tvarovateľná kostra

Kolieska CCT JetSpeed ​​FT380 sú naozaj skvelé a tiež tuhé, takže je samozrejme tepelne tvarovateľná kostra. Teraz nemám na mysli horúcovzdušnú pec, ale samotná kostra sa tvaruje na vlastnú teplotu. Čo sa opäť zlepšilo, je vnútorná stielka. Je totožná s predchádzajúcim modelom korčule CCM JetSpeed ​​290, takže pena najmä na členkách je hustejšia a zvlášť hýčkaná. Veľké anatomické prispôsobenie vašim nohám, čo je menej znepokojujúce. Aj jazyky s hrúbkou 7 mm sú dôležité - rezanie šnúrok je vecou minulosti. Podošva je vyrobená z veľmi tuhého teplem tvarovaného plastu, čo uľahčuje prenos energie z chodidla na korčuľovanie a potom na korčuľovanie.

Držiak Speedblade 4.0 + bežec Speedblade z nehrdzavejúcej ocele

Kvalitný držiak vyrobený z tvrdeného plastu, ktorý je mierne vyšší na päte, vďaka čomu sa korčule CCM Jetspeed FT380 dostávajú na korčule väčšieho náklonu, čo má za následok silnejšie a rýchlejšie korčuľovanie. V držiaku Speedblade 4.0 je tiež namontovaný skrutkovač z nehrdzavejúcej ocele Speedblade s dvoma skrutkami. Takže keď máte náhodu roztrhnutie noža - skrutkovač, a za pár minút sa môžete skákať späť na ľad.  

Pro koho bych brusle CCM Jetspeed FT380 doporučil: Liga juniorů, Liga dorostu, náročnější hobby hráči