Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

site logo sk1

logo overeno 2 small sk

Eshop je certifikovaný:

logo web blackCCM Tacks 9060 Senior

korčule veľ. 7D

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena130,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť
Popis

Korčule CCM Tacks 9060

Tieto korčule sa radí do kategórie, kedy sú to v podstate prvými korčuľami na pravidelný hokej. Síce tu nečakajme kompozitovú škrupinu, ale spevnený vstrekovaný plast, ktorý Vaše nohy ochráni a zároveň podrží pri klasických hokejových zručnostiach. Ak sa rozhodujete nad prvými korčuľami, keďže ste začali byť na ľade častejšie a Váš hokej má nejakú úroveň, tak "šesťdesiatky" nič nepokazíte. Navyše oproti naokolo sestrám, 4092, sú na tom lepšie čo sa týka komfortu. Korčule sú o niečo málo vyššia (ocenia hráči s vyšším priehlavkom) a pohodlím sa blíži vyššiemu modelu 5092 z predošlej radu.

Plastová podrážka, ktorá je dosť tuhá, aby ste pravidelne mohli rozdávať hokejovú radosť a k tomu aj silný jazyk, ktorý je viacvrstvový, ale hlavne dobre perforovaný, takže Vám korčule dovolí ísť krásne do kolien, aby Váš odraz a sklz bol jednoduchší.

Holder SB + 4.0 je osadený nožmi SB Black, ktoré vydržia dlhšie nabrúsené a nehrdzavie. Naozaj máme z týchto korčúľ radosť ako pre hobby hráčov, tak napríklad straší žiakmi či mladší dorast. Tu platí klasické porekadlo: "za málo peňazí, veľa muziky".