Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

www.heureka.sk

Eshop je certifikovaný:

logo web black

chrániče ramien Bauer Supreme Mach Int

ramená veľ. M

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena150,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť a farba
Popis

Ochráňte svoju hornú časť tela ako nikdy predtým. Naozaj. Ramenné chrániče Bauer Supreme Mach to dokážu. Zároveň sú ale ohybné, takže nebudú nijako obmedzovať váš skvelý výkon na ľade.

Kľúčové vlastnosti a funkcie

Nízko-profilová ochrana Active Motion Protection sa postará o vašu bezpečnosť, ale zároveň bude verne kopírovať prirodzené pohyby vašich ramien a paží.

Osvedčený materiál CURV Composite , ktorý je pevný aj ľahký zároveň, už určite poznáte. Tak sme ho prihodili aj do oblasti bicepsov a hrudnej kosti. Samozrejme pri zachovaní maximálnej pohybovej flexibility.

Výstelka Thermocore Zero pohlcuje pot a reguluje telesný zápach. Bez obáv tak môžete rozdávať autogramy fanúšičkám, len čo zleziete z ľadu.

Segmentovaný chránič chrbtice s penou Vent Armor spoľahlivo ochráni chúlostivé partie. O vaše bezpečie sa ale postará aj pena Hyperlite , ktorá je zároveň neuveriteľne ľahká a nijako vás nebude obmedzovať v pohyboch.

Hokejové chrániče ramien, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Chrániče ramien Bauer Supreme sú – rovnako ako predchádzajúci rad – postavené na platforme AMP Shoulder Cap. Pridali sme však niekoľko inovácií, postarali sa o ich ľahkosť a pohodlie a výsledkom sú prvotriedne chrániče, ktoré spoľahlivo ochránia celú hornú časť tela a zároveň vás na ľade prakticky neobmedzujú.